SVANA s.r.o.
17. Listopadu 1433
Mladá Boleslav
tel.: 326 374 001-4

Trafimet - špička v laserovém sváření

Trafimet

Nederman

Trafimet

Trafimet

Trafimet

Trafimet

Firma Svana s.r.o. je distributor výrobků značky Trafimet převážně v oblasti plasmového řezání, ve kterém patří k světové špičce. Společnost Trafimet má již více jak třicetiletou tradici. Byla založena v roce 1974 v městě Cartegnero panem G. Zigliottem, který využil svoje zkušenosti ve zlatnictví v oblasti výroby zlatých trubic, s použitím zařízení na tahání měděného drátu. Začal s výrobou malých kovových částí, převážně v oblasti náhradních dílů pro svařování.
V 80-tých letech se p. Zigliotto, motivovaný vyhlídkami rozšíření podnikání, rozhodl rozšířit rozsah nabízených produktů a začal vyrábět svoje první svářecí hořáky a nabízet výrobky speciálně přizpůsobené požadavkům jednotlivých trhů.
V 90-tých letech už měla společnost Trafimet dost velké výrobní kapacity a poznatky vhodné pro vylepšení svojí nabídky a rozšířila svoje výrobní škály tím, že uvedla na trh nové, vlastními silami vyvinuté revoluční řezací plazmové hořáky špičkové světové kvality.
V současnosti, s příchodem nové generace, společnost Trafimet zaujala pozici manažerské společnosti, která zřizuje mnohé výrobní pobočky po celém světě.

Plasmové hořáky (PLASMA) - dokument v PDF

Výrobní sortiment

  • MIG - MAG svařovací hořáky
  • svařovací hořáky
  • Plasmové řezací hořáky


Základní modelové řady

  • ERGOPLUS
  • ERGOTIG
  • ERGOCUT


 
Copyright 2007 Svana - www.svana.cz Webdesign MAXON DESIGN