SVANA s.r.o.
17. Listopadu 1433
Mladá Boleslav
tel.: 326 374 001-4

O nás

Sídlo firmy

sídlo firmy

Firma SVANA s.r.o. - svářecí technika, byla založena v roce 1991 na základě již několik let prováděného servisu svařovacích strojů. Od začátku své existence se firma věnuje téměř veškerým službám které podporují svařování ve výrobním procesu. Tzn. prodejem, servisem, opravami svařovacích strojů,velkoobchodem s přídavnými materiály a prodejem téměř veškerého sortimentu zboží týkajícího se procesu svařování.

Po několika letech vyjednávání se v roce 1995 firma SVANA stala na českém trhu oficiálním zástupcem americké firmy JACKSON vyrábějící elektrooptické svařovací kukly Translight. Od roku 1996 se firma zařadila mezi autorizované zástupce firmy ESAB .(jednoho z největších výrobců přídavných svařovacích materiálů na světě.)

Sídlo firmy leží v severní části města (mezi základní školou "pastelka" a prodejnou PLUS). Firma je situačně rozdělena do dvou objektů. V přední budově se nachází prodejně-administrativní část firmy. V zadním objektu sídlí servisně-opravárenské středisko a sklad s přídavnými materiály, které se v rámci velkoobchodu operativně doplňují a rozváží k dalším obchodním zástupcům a konečným zákazníkům.

 
Copyright 2007 Svana - www.svana.cz Webdesign MAXON DESIGN